Tanker Otomasyon Sistemi

ELPO Tanker Otomasyon Sistemi, mobil satış amaçlı tankerlerin pompa satışlarını elektronik ortamda kaydeder ve GSM, GPS, GPRS üzerinden merkez sunuculara aktarır. Bu sayede istenilen yer ve zamanda tanker satışlarını kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.

ELPO Tanker Otomasyonu olan ETOS Tak-Çalıştır özelliği ile Tanker Otomasyon kurulumunda büyük kolaylık sağlar. Cihazı konfigure etmekte oldukça basittir. ETOS http/soap protokolü ile çalıştığı için diğer otomasyon sistemleri ile de uyumludur.

Takılacak olan tankerin mekanik tesisatı öncelikli olarak bazı modifikasyonlardan geçirilir, mekanik sayaç dijital sayaç ile değiştirilir. Resmi olan denetlemeler ardından tanker otomasyon sistemi montajına hazır hale getirilir. Elektronik ünite tanker üzerinde bulunan tabanca donanımına bağlanır ve tankerin elektrik kumandalı vanasını kontrol eder. Elpo Tanker Otomasyonu sistem donanımı tankerin kabinine monte edilmektedir.

Kullanımı çok kolaydır. Tercihe bağlı cihaz modeline göre dolum sonrası fiş yazıcısından fiş basar. Kullanıcıya dolum bilgisini içeren bir belge böylece teslim edilmiş olur. Yine tercihe bağlı cihaz modeline göre RFID Kart okutularak satış yapar. Kullanıcı isteğine bağlı parametrik olarak kart okutulmadan satış yapmasını engeller. Böylelikle satışı kimin yaptığı bilgisi alınır. Satışı yapılan akaryakıtın anlık olarak bilgileri takip edilebilir. GSM, GPS, GPRS aracılığı ile veriler anlık olarak merkeze gönderilir. Merkez Otomasyonu ile entegre çalışır.

Merkezi Takip Sistemi

Copyright © 2017 - Her Hakkı Saklıdır.

Scroll to Top